Praktyki część druga

🇪🇺 Wracamy do was z kolejnymi 3 firmami, w których nasi uczniowie mają okazję nabywać i doskonalić swoje umiejętności w ramach praktyki zawodowej.

4️⃣ Czwartą z kolei firmą, która przyjeła uczestników projektu na okres praktyki zawodowej jest firma LA CENTRAL, o której opowiedzą nam Jan i Damian.

💬 “Pracujemy w sklepie La Central, zajmujemy się przygotowywaniem biznesu do sprzedaży online, zarządzamy social mediami (głównie Instagram), tworzymy grafiki do postów w Canvie i tekst w języku angielskim, zarządzamy projektem w Trello – narzędzie do zarządzania projektem oraz będziemy przygotowywać stronę internetową sklepu w Woocommerce. Dodatkowo generujemy kody kreskowe dla produktów i tworzymy arkusze kalkulacyjne z danymi produktów pod bazę danych.”

5️⃣ Kolejną firmą jest firma AMAZZZING TRAVEL, którą przybliży nam dwójka Dawidów.

💬 “W Amazzzing.com wraz z zespołem zarządzamy dwoma stronami internetowymi – serwisem do rezerwacji zakwaterowania online oraz stroną lokalnej gazety. Do naszych zadań należy tworzenie postów na stronę gazety przy użyciu WordPressa. Na drugiej stronie zajmujemy się synchronizacją kalendarzy z zewnętrznymi stronami tj. booking.com, airbnb, app.booker. W trakcie pracy mieliśmy też okazję audytować wspomniane wyżej strony, a napotkane błędy oraz pomysły zmian zgłaszać do działu odpowiedzialnego za template stron. Korzystamy także z ChatuGPT, Worda, Excela oraz Looma.”

6️⃣ Szóstą już firmą, do której trafiło aż 3 naszych uczniów, jest firma INET SISTEMAS. To, jak wygląda praca w tej firmie, przybliżą nam Krzysztof, Jakub i Michał.

💬 “Nasza firma, Inet Sistemas, ułatwia dostęp do internetu mieszkańcom wyspy. Codziennie jeździmy na zlecenia montować instalacje antenowe, światłowodowe, a także pomagać klientom w zaistniałych problemach, zwiedzając przy tym całą Fuerteventurę. Mamy też okazję korzystać z zaawansowanego i delikatnego sprzętu, takiego jak Spawarka światłowodowa oraz poznawać ciekawe osoby z całej Europy, które korzystają ze słonecznych uroków Fuerteventury i ultraszybkiego internetu od Inet Sistemas.”

⌛ Po ostatnie 3 firmy, do których trafili uczestnicy projektu, zapraszamy już jutro.

Scroll to Top